444 3 703

Büyük Anadolu'dan Mustafa Demir'e Hayırlı olsun Ziyareti

Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret etti.
Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten,  Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nilgün Yönten,  Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Yasemin Turan,  Büyük Anadolu Hastaneleri Teknik Proje ve Tasarım Danışmanı Mimar İsmail Sevindik,  Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, Büyük Anadolu Hastaneleri Anlaşmalı Kurumsal Saha Sorumlusu Gökhan Demir, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Sohbet ortamında geçen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Yönten, hastanenin yapmış olduğu çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgiler verdi.
Ziyaret için teşekkür eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise Büyük Anadolu Hastaneleri’nin köklü bir kurum oldugunu Samsun’a sağladığı önemli katkıları, sağlık çalışmalarını ve yatırımlarını yakından takip ettiğini, başarılarının devamını dileyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 26.04.2019 00:00Yayınlanma Tarihi: 26.04.2019 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER