444 3 703

DANİMARKADAN GELEN AİLENİN TEDAVİ SONRASI BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİNE TEŞEKKÜR YAZISI

DANIMARKA KOPENHAG’TAN METABOLİK CERRAHİ VE MİDE BOTOKSU İÇİN GELEN BİR AİLEYİZ.HER İKİ TEDAVİMİZİNDE COK İYİ DEVAM ETTİĞİ,KENDİMİZİ ÇOK ÖZEL HİSSETTİĞİMİZ VE BURADA YAŞADIKLARIMIZI HİÇ BİR ZAMAN UNUTAMAYACAĞIMIZ İÇİN  TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETMEK İSTİYORUZ.

 

DR.MUZAFFER AL

OPERASYON ÖNCESİ KONTROLLERDE, HABERİM OLMAYAN REFLÜMÜDE TESPİT EDİP,HEM REFLU HEMDE DİYABET OPERASYONUMU GERÇEKLEŞTİREN,AYNI ZAMANDA EŞİMİN MİDE BOTOKSUNUDA YAPAN,KİBAR ,YARDIMSEVER VE ÇOK NAZİK OLAN,BİZE KENDİMİZİ EVİMİZDE GİBİ HİSSETTİREN,BİZE BİR HASTA GİBİ DEĞİLDE BİR ARKADAŞ BİR MİSAFİR GİBİ,MESLEĞİNİN VE YAPMASI GEREKENLERİN ÖTESİNDE DAVRANAN,HATTA ŞAHSİ ARACI İLE ŞEHİR TURU YAPMAMIZI SAĞLADIĞI İÇİN,YAŞADIKLARIMIZI ANLATMAYA KELİMELER YETMEZ.KENDİSİNİ VE BAŞARISINI HERKESE TAVSİYE EDECEĞİMİZİ BİLDİRİRKEN,KALBİMİZİN EN DERİNLERİNDEN TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ.

 

ASİSTAN BEYHAN HANIM

HAVAALANINDA BİZİ KARŞILADIĞI ANDAN İTİBAREN,KONTROL ALTINDA OLDUĞUMUZU BİZE HİSSETTİRDİĞİ,BİZİMLE DEVAMLI İLGİLENDİĞİ,İŞİNİ GÜLERYÜZÜYLE YAPTIĞI,YARDIMSEVERLİĞİ VE KALBİNİN GÜZELLİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

KENAN BEY

BİZİMLE BİRLİKTE GEÇİRDİĞİ ZAMANLARDAKİ NAZİK ,YARDIMSEVER VE ARKADAŞ CANLISI DAVRANIŞLARI İÇN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

MOHAMMAD KHLAIF

MÜTEVAZİ,AKILLI VE NAZİK OLAN GENÇ REHBERİMİZE ŞEHİR TURUNDA BİZE EŞLİK ETTİĞİ İÇİN,ANLAMA VE ANLATMADA BİZE YETERİNCE YARDIMCI OLDUĞU İÇİN,

BİZİ AİLESİNDEN BİRİYMİŞ GİBİ DAVRANIP,RAHAT ETMEMİZ İÇİN GÖSTERDİĞİ ÇABALARDAN DOLAYI TEŞŞEKKÜR EDERİZ.

 

EMRAH BEY

YARDIMSEVER,NAZİK VE YABANCI DİLE OLAN HAKİMİYETİYLE ,OPERASYON HAKKINDA BİZİ DETAYLICA BİLGİLENDİRDİĞİ İÇİN,BİZE HER ZAMAN GÜLEN YÜZÜNÜ GÖSTERDİĞİ İÇİN VE YANIMIZDAN HERHANGİ BİR İHTİYACIMIZ OLUP OLMADIĞINI SORMADAN AYRILMADIĞI İÇİN,BÜTÜN İHTİYAÇLARIMIZI KARŞILAYIP KENDİMİZİ KONFORDA HİSSETTİRDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

DİYETİSYEN HİLAL MUTLU

OPERASYON SONRASINDA ,DİYET LİSTESİNE OLAN UYUMUN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİZE BİLDİRDİĞİ İÇİN,YARDIMSEVERLİĞİ VE NEZAKETİ İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

HEMŞİRELER

TÜM GÜN BOYUNCA BİZİMLE MUAZZAM ŞEKİLDE İLGİLENDİKLERİ,DEVAMLI KONTROL ALTINDA TUTTUKLARI,BÜTÜN İHTİYAÇLARIMIZI KARŞILADIKLARI VE İŞLERİNİ İYİ YAPTIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

KAT GÖREVLİSİ

ODAMIZIN TEMİZLİĞİYLE KUSURSUZCA İLGİLENDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

YEMEKHANE PERSONEL

BİZİMLE İLGİLENDİKLERİ,SERVİSLERİNİ GÜLER YÜZLERİYLE YAPTIKLARI VE LEZZETLİ YİYECEKLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

TESİS

İYİ VE OLDUKÇA YETERLİ