444 3 703

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün yanında

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında Kurumsal Sağlık Anlaşması imzalandı. Anlaşma çerçevesinde Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarının ve birinci derece yakınlarını da hastanenin sağlamış olduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilecekler.


KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI
Kaliteli hizmet anlayışını, uzman ve akademik nitelikli kadrosu ve
ekibi ve teknolojik yeniliklerle birleştirerek, sağlıkta "güven ve
huzur" sloganıyla 20 yılını dolduran Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ile
gerçekleştirdiği sağlık protokolü uygulamasını geniş bir tabana
yayarak sürdürüyor.Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal Sağlık Anlaşması imzaladı. Anlaşma çerçevesinde Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı üyeler ve birinci derece yakınlarını da hastanenin sağlamış olduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilecekler.


Protokol çerçevesinde Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler Müdürü Fatih Esen, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, Samsun Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Süleyman DEMİRCİ ve İdare İşler Şube Müdürü Erkan ÖZCAN’a Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin yapmış olduğu çalışmalar, hekim kadrosu ve yatırımlar hakkında bilgiler veren Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler Müdürü Fatih Esen, ‘Türkiye'nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen misafirlerini Metabolik Cerrahi ve Obezite Merkezinde uyguladığı başarılı operasyonlarla Tip 2 diyabet (şeker) hastalığından kurtararak şifa ile taburcu ettiklerini, yine Uyku Apnesi Merkezinde uyku apnesi hastalarının başarı ile tedavi olduğunu, ayrıca bel fıtığı şikayeti bulunan hastaları da “tam endoskopik kapalı bel fıtığı” yöntemi ile kısa sürede tedavi ederek aynı gün taburcu ettiklerini ifade etti.


TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin sağlık hizmetlerinin dışında
şehre sağladığı ekonomik katkısıyla önemli bir kuruluş olduğunu belirten Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz ise, "Yapılan anlaşmayla birlikte üyelerimiz ve birinci derece yakınları Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin sağlamış olduğu hizmetleri indirimli olarak yararlanabilecekler. Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bize bu imkanı sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 11.04.2018 00:00Yayınlanma Tarihi: 11.04.2018 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER