444 3 703

Wonder Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme Cihazı

 

Wonder bölgesel zayıflama cihazı yağ yakımı ve aynı zamanda kas artışı için kaslara elektrik sinyalleri göndererek kasılmalarını sağlar ve kas kütlesinin artmasına yardımcı olur. Bölgesel yağlar ve kilo fazlalığı ile yaşam kalitesinin düşmesi üzerine tasarlanmış olan cihaz; basen, göbek, kalça ve karın bölgelerindeki yağ kütlelerinin yok olmasında yardımcı etkiyi sunar. Ameliyatsız vücut şekillendirmek isteyenler için ideal olan cihaz, elektromanyetik kas stimülasyonu ile çalışır.

Wonder Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme Cihazı Nasıl Çalışır?

Kaslara 25 dakika boyunca elektromanyetik sinyaller gönderen cihaz, bu işlemle 52.000 kasın kasılmasını sağlar. Cihazdaki motor sinirlere elektromanyetik ve elektriksel sinyaller gönderen donanım sayesinde kasların kasılma miktarı artar. Böylelikle bilindik egzersizlere göre daha fazla kas lifinin çalışması desteklenir. Cihazla işlem yapılan bölgede birkaç seans için yağlar yok olur ve kas oluşumu başlar. Bu etkilerin tamamı da 2 ile 4 hafta gibi bir sürede gözle görülmeye başlar. Ancak bu etkinin elde edilmesi için uygulamayı yaptıran kişinin beslenmesine dikkat etmesi ve yürüyüş yapmaya özen göstermesi önemlidir.

Wonder Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme Cihazı Etki Gösterir?

Wonder bölgesel zayıflama cihazı kullanıcı yorumları cihazın yağ yakmada ve kasların çalışmasını sağlamadan etkin bir performans sunduğu yönünde. Cihazın diğer etkileri ise şöyle:

  • Çeşitli nedenlerle oluşan kas hasarının onarılmasını sağlar
  • Daha yağsız bir karın ve kas oranı artmış bacaklar sağlar
  • Kas geliştirir ve yağları yakar
  • Kollarda ve bacaklarda sıkılaşma sağlar
  • Pelvik tabanını güçlendirir
  • Selülit ve çatlakların giderilmesini sağlar
  • Vücut kas görünümünü belirginleştirir
  • Vücuttaki yağları yok eder ve kiloyu azaltır

Wonder Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme Cihazı Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Cihaz, yağlanmanın olduğu her bölgede kullanılır. Cihazın donanımında bulunan elektromanyetik ve nöro kas stimülasyonu, kasların kasılması için elektro manyetik sinyaller gönderir. Böylelikle işlem yapılan bölgede zamanla kas oluşumu gözlemlenir. Cihaz özellikle büyük kasların olduğu kalça bölgesinde etkili bir performans sergiler. Böylelikle ameliyatsız kalça kaldırmak isteyenler tarafından tercih edilir.

Wonder Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme Cihazının Sağladığı Avantajlar

Wonder bölgesel zayıflama sistemi ile uygulanan 2 haftalık 25 dakikalık seanslar ile kas kütlesinde %18’lik artış olur. Böylelikle vücut daha sıkı ve fit bir görünüme kavuşur. Bunun yanında uygulama yapılan bölgede yağ miktarı azalıp kas miktarı arttığından estetik bir görünüm ortaya çıkar. Ayrıca kaslar yeniden inşa edildiği için kaslardaki lif sayısı da artar ve daha kaliteli bir kas yapısı oluşur. Kasların direnç kazanmasını da sağlayan işlem sayesinde kaslardaki kardiyovasküler iyileşme oranı da artar. Kas oranının artması ile kişideki duruş bozuklukları da yok olur.

Wonder Bölgesel Zayıflama Cihazı Fiyatı

Wonder bölgesel zayıflama cihazı fiyatı işlem yapılacak bölge ve bu bölgenin büyüklüğü doğrultusunda farklılık gösterir. Bu nedenle işlem öncesinde hangi bölgeler için işlem yapılacağı net olarak belirlenmelidir.

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 24.01.2024 12:32Yayınlanma Tarihi: 19.08.2022 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER