444 3 703

BÜYÜK ANADOLU HASTANESİ KADROSUNU GENİŞLETİYOR

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, Türkiye Enerji-İş Sendikası Samsun Şube Müdürü Sayın Nakif Yılmaz beyfendi, Sendika Genel Sekreter Sayın Gökay Özdal ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek; Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Sayın Doç. Dr. Cem Coşkun Avcı’nın, Kardiyoloji Uzmanı Sayın Doç. Dr. Hasan Yücel’in, Genel Cerrahi Uzmanı Sayın Doç. Dr. S. Savaş Yürüker’in ve Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Sayın Op. Dr. Talha Özdemir’in hastanemizde hasta kabullerine başladığı bilgisini paylaştı.

Hastanemizin, önemli dallarda ameliyatlara imza atarak ilimizin sağlık turizmine katkısını da hatırlatan Fatih Esen; Tekirdağ’dan Iğdır’a, Sinop’tan Hatay’a kadar ülkemizin tüm illerinden ve yurtdışından gelen misafirlerini Metabolik Cerrahi ve Obezite Merkezinde uyguladığı başarılı operasyonlarla Tip 2 diyabet (şeker) hastalığından kurtararak şifa ile taburcu ettikleri, yine Uyku Apnesi Merkezinde uyku apnesi hastalarının başarı ile tedavi edildiğini vurgulayan Esen, hastanemizin teknolojik gelişmeleri de yakından takip ettiğini, bu sebeple bel fıtığı şikayeti bulunan hastalarımızı “tam endoskopik kapalı bel fıtığı” yöntemi ile kısa sürede tedavi ederek aynı gün taburcu ettiklerini belirtti.

Türkiye Enerji-İş Sendikası Samsun Şube Müdürü Sayın Nakif Yılmaz, Sendika Genel Sekreter Sayın Gökay Özdal ve yönetim kurulu üyeleri öncelikle sendikaca hastanemizden hizmet almaktan oldukça memnun olduklarını, bu vesile ile hasta kabulüne başlayan yeni hekim arkadaşlara ve değerli çalışanlarına kolaylıklar dilediğini, Samsun’un tanıtımına ve ilimizin sağlık turizminde önemli bir noktada yer almasına vesile olan Büyük Anadolu Hastanelerine ve Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Sayın Fatih Esen’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 05.10.2017 00:00Yayınlanma Tarihi: 05.10.2017 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER