444 3 703

Büyük Anadolu Hastaneleri’nden Esenyurt’ta ‘Tip 2 Diyabet’ Semineri

 

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından sosyal sorumluluk çerçevesinde bilgilendirme amacıyla düzenlenen 'Sağlık Konferansları'nın bir yenisi İstanbul’un Esenyurt ilçesinde Arhanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde gerçekleşti.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Çiftlik Hastanesi Hekimlerimizden Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Muzaffer Al’ın katılımıyla ‘Tip 2 Diyabet (Şeker Hastalığı) ve Metabolik Cerrahi (Şeker Hastalığının Cerrahi Tedavisi’ konulu seminer Ardahanlılar Derneği üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Soru cevap eşliğinde devam eden seminerde Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Muzaffer Al, katılımcıların sıkıntılarına çözüm üretti. Şeker Hastalığı olanların merak ettikleri soruları cevapladı.
Programın sonunda Dernek yönetimi tarafından Büyük Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Yakup Yönten adına Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen’e ve sunum gerçekleştiren Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Muzaffer Al’a plaket takdim edildi.

Büyük Anadolu Hastanesi ve Hospitalpark Darıca Hastanesi olarak olarak Esenyurt halkına ve Ardahanlılar Dernek Başkanı Efrail Çiftçi ve eşine, ve seminerde emeği geçen herkese destekleri ve katılımları için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 29.12.2023 10:11Yayınlanma Tarihi: 11.03.2018 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER