444 3 703

Hospitalpark Hastanesi'nden Kızılay'a Kan Bağışı!

29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla Hospitalpark Darıca Hastanesi sosyal sorumluluk bilinci ile Kan Bağışında Bulundu.

Bir Cana Bir Umut Olmak için 81 ilde düzenlenen Kan Bağışı Programına Hospitalpark Darıca Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten, hastane yönetimi ve çalışanları Gebze’de Kızılay Kan Bağışı istasyonunda form doldurarak kan bağışında bulundular.
Sosyal sorumluluk bilinciyle kendininde içinde bulunduğu, hastanenin çalışanları ile birlikte kan bağışında bulunduklarını belirten Büyük Anadolu Hastaneleri Hospitalpark Darıca Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten, "Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır anlayışı ile birlikte düzenli olarak kan bağışında bulunuyoruz. Türk Kızılayı Bölge Kan Merkezi tarafından yapılan kan bağışı çağrısı ile birlikte Hospitalpark Darıca Hastanesi olarak bu çağrıya tam destek vermek istedik. Çünkü bizim işimizde insanların sağlığı düşünmek. Bu anlamda en büyük ihtiyaç olan kanın önemine vurgu yapmak amacıyla böyle bir etkinliğe imza attık. Yaptığımız bu bağışla, Türk Kızılayı'nın kan stoklarına önemli bir fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu düşünceler içinde hastanemizde kan bağışında bulunan herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.


Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 02.11.2018 00:00Yayınlanma Tarihi: 02.11.2018 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER