444 3 703

Samsun Amerikan Life Dil Okulları'nında sağlığı Büyük Anadolu Hastaneleri'ne emanet

Büyük Anadolu Hastaneleri ile Samsun Amerikan Life Dil Okulları arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı.


Yapılan sağlık sözleşmesi kapsamında Samsun Amerikan Life Dil Okulları'nın kurum yöneticileri, kurumda bulunan 57 çalışanları ve 800 öğrencisi'nin birinci derece yakınları, anne, baba, eş ve çocuklar dahil olacak şekilde Büyük Anadolu Hastanelerin'de sağlık imkanlarından faydalanacaklar.

Kurumsal sağlık sözleşmesini imzalayan Amerikan Life Dil Okulları Kurucu Ortağı Sedat Uygun yaptığı konuşmada, "Büyük Anadolu Hastaneleri personeline Samsun Amerikan Life olarak yüzde 50'ye varan eğitim programları anlamında kurumsal eğitim anlaşması sağlandı. Ve Sağlık alanında verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Büyük Anadolu Hastaneleri ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladık. Yapılan anlaşmayla birlikte kurumuzun yöneticileri, çalışanlarımız, öğrencilerimiz ve birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastanelerinden sağlık hizmetlerinin sağladığı imkanlardan faydalanabilecektir. Bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Büyük Anadolu Hastaneleri'ni tercih ettiği için Samsun Amerikan Life'a teşekkür eden Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, "Alanında uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz. Hastane olarak her zaman sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye çalışıyoruz. Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta ve hasta memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

Bu anlamda bu imkanlardan daha iyi faydalanmaları amacıyla eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla sağlık anlaşması imzalıyoruz. Yapılan anlaşma ile kurum yöneticileri, çalışanları ve birinci derece yakınları hastanemizin sağladığı hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.
Bu düşünceler içinde bizde Samsun Amerikan Life'a hastanemizi tercih etmesinden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek ister, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim" diye konuştu.

Yapılan Kurumsal Sağlık Anlaşması'na Kurumsal İlişkiler Uzmanı Ruhsan Konaçoğlu'da katılım sağladı.
Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 25.12.2018 00:00Yayınlanma Tarihi: 25.12.2018 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER