444 3 703

Büyük Anadolu Hastaneleri’nden 14 Mart Tıp Bayramı

14 Mart Tıp Bayramı Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından düzenlenen etkinlik ile kutlandı.
Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Yasemin Turan, Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen ve Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Alparslan Tuhta tarafından Tıp Bayramı dolayısıyla hastanede görev yapan doktorlara ve sağlık personellerine çiçek dağıtımı yapıldı.
Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, “Siz değerli idari personelimiz, doktorlarımız ve aileleri biraraya gelerek sohbet ortamında bir etkinlik yapmak istedik.

Sizlerin özverili çalışmalarıyla gelişen ve büyüyen sağlık sektöründe sorumluluğumuzun farkında olarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Çok uzun yıllardır özel hastanecilik sektöründe faaliyet göstermemiz nedeniyle kazanmış olduğu tecrübe ve birikimleriyle gücüne güç katan Büyük Anadolu Hastaneleri, geçmişte olduğu gibi gelecekte de huzur ve güvenin ilk adresi olmak için 7/24 saat durmadan çalışmaya devam ediyor. Bu düşünceler içinde  '14 Mart Tıp Bayramı'nızı kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk dilerim" dedi.

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 15.03.2019 00:00Yayınlanma Tarihi: 15.03.2019 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER