444 3 703
Bilgi Talep Formu

CHECK-UP

  • Check-Up Nedir?
Check up genel anlamıyla kişisel olarak yaptırabileceğiniz bir sağlık taramasıdır. Check up yaptırmak için herhangi bir sağlık probleminizin olmasına gerek yok, çünkü check up’ın amacı; hastalıkları belirti vermeden erken aşamada teşhis etmek ya da koruyucu tedaviye erken başlamaktır. Uzman doktorlarımız sayesinde check up, sadece tahlil ve tetkikten oluşan bir inceleme değil, vücudunuzun işleyişi hakkında genel bir bilgilendirmedir. Böylece risk faktörlerinin önüne henüz hastalığa dönüşmeden geçilmiş olur. Check up programının içeriği yaş, cinsiyet, genetik özellikler, yaşam şekli ve geçmiş sağlık öyküsüne göre değişiklik gösterebilir. Check up için bir yaş sınırı yoktur. Ancak diyabet gibi kronik rahatsızlara sahip ya da aşırı kilolu bireylerin 40 yaşından sonra düzenli olarak check up yaptırması önerilir.
  • Check-Up’a gelirken nelere dikkat etmeliyiz?
  1. Daha önce yapılmış test ve diğer tetkik sonuçlarını beraberinizde getirin.
  2. Check up’a gelmeden önce 12 saat aç olmanız gerekir. (Su dahi içmemeniz tavsiye edilir)
  3. Fiziksel aktivite gerektirecek testler için rahat kıyafet ve ayakkabı tercih edin.
  4. Kadınlar için mensturasyon (regl) dönemi check up için uygun değildir.
  5. Herhangi bir vitamin, demir, mineral desteği kullanmamalısınız, kullanıyorsanız lütfen belirtin. (Bunlara bitkisel vitamin takviyeleri de dahil)
  6. Üç gün öncesinden alkol tüketmeyin.
  7. Boğazınız ağrıyorsa, ateşiniz varsa veya antibiyotik kullanıyorsanız check up randevunuzu erteleyin.

Check-Up paketlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da çağrı merkezimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Bilgi almak için formu doldurun!