444 3 703

Yüz PRP Nasıl Uygulanır? PRP Yüz Gençleştirme Fiyatları Nelerdir?

Göz altı morluklarına doğal ve cerrahi olmayan bir çözüm olarak CGF kullanılabilir. Bu yöntem, ciltteki kolajen ve elastin kaybını onararak göz altındaki sıkılığı artırabilir.

CGF yüz tedavisi; sivilce izlerini hafifletme, cilt lekelerini tedavi etme, kırışıklıkları azaltma, cildi sıkılaştırma ve gözenekleri küçültme gibi konularda son derece etkilidir. Ameliyatsız bir işlem olan CGF, cilt kalitesini ve nemlendirmeyi artırmak isteyenlere başarıyla uygulanır.

Yüzünüzü CGF uygulamasından en az 6 saat sonra yıkamalısınız. Makyaj yapmaktan kaçınmalı ve doktorunuzun önermediği herhangi bir kremleri kullanmamalısınız.

Evet, CGF yüz tedavisi; göz çevresindeki kırışıklıklar, yanaklar, orta yüz bölgesi, boyun, dekolte alanı, el ve kollar üzerinde uygulanabilir. Bu tedavi ile deride kan dolaşımı, kolajen ve elastin liflerinde artış sağlanarak ince kırışıklıklar ve çizgiler dolabilir ve ciltte derinlemesine nemlenme elde edilebilir.

CGF yüz tedavisi her yaşta uygulanabilir. Özellikle sigara kullanıcılarına, sigaranın damarları etkileyerek cildin beslenmesini olumsuz yönde etkilediği için bu tedaviyi öneriyoruz. CGF ile zengin serumun yüze enjekte edilmesi, cildin daha iyi beslenmesine yardımcı olabilir.

Yüz CGF uygulaması geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bir yaralanma durumunda, kan ve dokudaki büyüme faktörleri hasarlı bölgeye yönlendirilir. Bu büyüme faktörlerinin yoğunlaştırılmış hali olan CGF, yaşlanma, güneş veya sigara nedeniyle oluşan cilt hasarını yoğun bir şekilde tedavi eder.

KATEGORİLER