444 3 703

Büyük Anadolu Hastaneleri TEKNOFEST Karadeniz'de

 

Büyük Anadolu Hastaneleri TEKNOFEST Karadeniz'de

Büyük Anadolu Hastaneleri, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yürütücülüğünde Samsun Çarşamba Havalimanı'nda gerçekleştirilen TEKNOFEST KARADENİZ'e katılım sağlayan tek özel hastane olarak misafirlerini ağırlamanın gururunu yaşıyor.

Samsun'da TEKNOFEST KARADENİZ rüzgarı yoğun bir katılım ile devam ediyor. Türk insanının gönlünde hissettiği ve gururlandığı birçok proje TEKNOFEST'te sergileniyor. Milli ve yerli üretim hava araçları ve her türlü savunma sanayi ile tüm araçların sergilendiği festivale katılım sağlayan tek özel hastane Büyük Anadolu Hastaneleri gençleri teknoloji ile buluşmadan önce hastanenin standında sağlık kontrolünden geçiriliyor.

GURURLUYUZ, MUTLUYUZ

Katılımın çok yoğun olduğu festivale tek özel hastane olarak stant açarak büyük bir gurur duyduklarını belirten Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, "26 Yıldır Sağlıkla Güvenle" sloganı ile Büyük Anadolu Hastaneleri ailesi olarak gençlerimizin ve teknolojinin her zaman yanındayız. TEKNOFEST Karadeniz festival alanında şehrimizi temsil eden tek özel hastane olarak gururlu ve mutluyuz. Bu heyecanımızı misafirlerimizle paylaşıyor, bu büyük organizasyonun ilimizde yapılmasını sağlayan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

26 YILDIR SAĞLIKLA GÜVENLE

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir başta olmak üzere Samsun protokolün ve stantlarını ziyaret eden misafirlerine hastanenin orijinal maketini takdim ettiklerini belirten Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, "Katılımcı olarak yer aldığımız standımızda gerçekleştirilen ziyaretlerden oldukça memnunuz. Burada sağlık personellerimizle ve hasta danışmanlarımızla TEKNOFEST Karadeniz ziyaretçilerimizi bilgilendirme, şeker ve tansiyon ölçümleri gibi işlemlerimizle hizmet sağlıyoruz. Ayrıca standımız bünyesinde bulunan mikroskop, anatomik maketlerimiz ile çocuklarımıza keyifli bilgiler ile keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz." diyerek sözlerine son verdiler.

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 04.09.2022 00:00Yayınlanma Tarihi: 04.09.2022 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER