444 3 703

Büyük Anadolu Hastaneleri İkiztepe Sağlık Zirvesi'nde!

 

Büyük Anadolu Hastaneleri, ASKON Samsun Şubesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi'ne katıldı.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Samsun Şubesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi" sağlık sektörü temsilcilerinin yanı sıra hastane yöneticileri, yerli ve yabancı çok sayıda bürokrat, firma sahibi ve sağlık çalışanları ile 23 ülkeden 200’ün üzerinde heyetin katılımıyla gerçekleşti. İkiztepe'nin tarihi mirasından adını alan zirvede sağlık turizmi, sağlık teknolojileri, ilaç ve tıbbi cihaz sanayii ve sağlıkta kalite gibi konular üzerinde duruldu.

Büyük Anadolu Hastaneleri Güçlü Ekibiyle Zirvede

Samsun'un ilk kurulan özel hastane özelliği taşıyan Büyük Anadolu Hastaneleri zirvede yerini aldı.

Zirve boyunca, Büyük Anadolu Hastaneleri standı, sağlık profesyonelleri ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Etkinlikte kurduğu stantta Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, Merkez Hastanesi Başhekimi Dr. Alparslan Tuhta, Meydan Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Muhlis Korur, Meydan Hastane Müdürü Sevcan Aydın; katılımcıların sorularını cevapladılar, 28 yıllık tecrübesiyle sağlık alanında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Alanında Uzman Doktorlar Sunum Yaptılar

Zirvede Onkoloji ve Onkolojik Cerrahi konulu panel oturumlarında alanında uzman doktorlar sunum yaptılar. Panel oturumlarında diğer hastanelerin uzman doktorlarının yanı sıra Büyük Anadolu Hastaneleri’nden KBB Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Kutlar, Obezite ve Metabolik Cerrahi konulu panelde; Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanları Doç. Dr. Muzaffer Al ve Op. Dr. Volkan Kınaş, Plastik Cerrahi konulu panelde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kamil Yıldırım, alanlarındaki en son gelişmeleri ve yenilikçi tedavi yöntemlerini katılımcılarla paylaşarak sunumlarını gerçekleştirdiler.

Emeği Geçenlere Teşekkür

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, zirvenin önemine ve katılımcılarla gerçekleştirdikleri etkileşimin değerine vurgu yaparak, " Burada bulunmaktan büyük onur ve mutluluk duyduk. Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Samsun Şubesi tarafından düzenlenen İkiztepe Sağlık Zirvesi'nde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Ülkemiz ve ilimiz için çok önemli bir programa imza atıldı. 3 gün boyunca hem ulusal hem de uluslararası katılımcılar ile verimli görüşmelerde bulunduk.” dedi.

Sağlık Turizminde Marka Şehir

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, “Ülkemizin gelişen sağlık sektöründe güncel motivasyonlarla hem ülkemize hem de şehrimize fayda sağlamak amacıyla en son tıp teknolojileriyle donatılmış sağlık tesislerimiz ve alanında yetkin uzman doktorları ile etkili sağlık hizmeti sunuyoruz. Bu anlamda; Karadeniz Bölgesi’nin merkez şehri Samsunumuzu, kaliteli sağlık hizmetlerimizle Sağlık Turizminin de marka haline getirmek için Büyük Anadolu Sağlık Grubu olarak gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu düşünceler içinde, bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi'nin, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum." diyerek sözlerine son verdi.

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 22.05.2024 12:49Yayınlanma Tarihi: 22.05.2024 12:10
Yorum Ekle


KATEGORİLER