444 3 703

ETL Dil Okulları'nın da Sağlığı Büyük Anadolu Hastaneleri'ne Emanet

 

“Herşeyin Başı Sağlık” deyimiyle sağlıklı bir yaşamı herşeyin üstünde gören Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşları ile gerçekleştirdiği sağlık protokolü uygulamasını geniş bir alana yayarak devam ediyor.

Edirne'den Kars'a ve Samsun'dan Adana'ya dünyanın dört bir yanından gelen hastalara umut olan Büyük Anadolu Hastaneleri, her kesimden büyük takdir gören sağlık uygulamaları ile hastalarına aile ortamı sunuyor.

Bu anlamda; sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmak ve sağlanan imkanlardan yararlanmaları amacayla eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşları ile sağlık protokolü imzalamaya devam ediyor.

Bu anlamda; ETL Dil Okulları ile Büyük Anadolu Hastaneleri arasında kurumsal sağlık anlaşması imzalandı. Anlaşma ile kurum yöneticileri, çalışanları ile yakınları Büyük Anadolu Hastanelerini sağlayacağı imkanlardan faydalanacaklar.


Kurumsal sağlık sözleşmesini imzalayan ETL Dil Okulları Yurtiçi ve Yurtdışı Eğitim Danışmanı Metin Özgül, imza töreninde yaptığı konuşmada, "Sağlık alanında verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Büyük Anadolu Hastaneleri ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladık. Yapılan anlaşmayla birlikte kurumuzun yöneticileri, çalışanları ve birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastanelerinden sağlık hizmetlerinin sağladığı imkanlardan faydalanabilecektir. Bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz." dediler.


Büyük Anadolu Hastaneleri'ni tercih ettiği için Eğitim Danışmanı Özgül'e teşekkür eden Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, "Alanında uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz. Hastane olarak her zaman sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye çalışıyoruz. Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta ve hasta memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

Bu anlamda bu imkanlardan daha iyi faydalanmaları amacıyla eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla sağlık anlaşması imzalıyoruz. Yapılan anlaşma ile kurum yöneticileri, çalışanları ve birinci derece yakınları hastanemizin sağladığı indirimlerden yararlanabiliyorlar.

Bu düşünceler içinde bizde ETL Dil Okulları'nın hastanemizi tercih etmesinden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek ister, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim" diye konuştu.

 

 

 

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 29.12.2023 09:56Yayınlanma Tarihi: 26.12.2017 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER