444 3 703

Büyük Anadolu Hastaneleri’nden Hemoroid Tedavisi

1 Yorum Bilgi Talep Formu

 

Çok kısa sürede 'Hemoroid'ten kurtulun, işinize aynı gün gidin

Karadeniz ve bölgesinde son teknoloji uygulumaları ile Samsun Büyük Anadolu Hastanaleri "Lazer Proktoloji Uygulamaları" Merkezi, fistül, hemoroid (basur), pinonidal sinüs ve kıl dönmesi tedavisinde sıfır hata, büyük başarı imkanı sunarak, hastaların 5 dakikada hemoroidten kurtulmasını ve aynı gün iş hayatına dönmesini sağlıyor.

Samsun Büyük Anadolu Hastanaleri "Lazer Proktoloji Uygulamaları" Merkezi'nde; fistül, hemoroid (basur), pinonidal sinüs ve kıl dönmesi tedavisi artık korkulacak kadar zor değil, muayene sonrası yapılacak kısa bir son teknoloji cihaz ile artık aynı gün işinize dönebilme imkanınız var.

Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi "Lazer Proktoloji Uygulamaları" Merkezi doktorlarından Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Sedat Ocak, hemoroid yani halk arasında basur denilen makat fistülü ve kıl dönmesi tedavisinde uygulanan, lazer teknolojisinin avantajları hakkında önemli bilgiler verdi.

Opr. Dr. Sedat Ocak, "Hemoroid yani basur erkek ve kadında sıkça görülen bir hastalıktır. Hemoroidal damar yastıkçıkları şişmesi sonucu genişler ve sarkar ve şikayetler ortaya çıkar.
Hemoroid tedavisinde hastalığın evresine göre tedavi edilir, ilaçla geçmeyen durumlarda cerrahi yöntem uygulanır. Bunun da en sağlıklı, hızlı ve etkili çözümü lazer tedavisidir. Toplum da özellikle korkulan, utanmaktan kendi ailesine bile söyleyemeyen, doktora başvurmayan hemoroidli hastalarımızı yaptığı kısa bir muayene sonrası günübürlik bir işlem olan lazer teknolojisi ile ağrısız ve kolay bir tedavi uygulayarak, bu sağlık sorunun dan 5 dakika gibi kısa bir sürede kurtarıyoruz.
Son teknolojik aletle yapılan bu İşlem, istirahat gerektirmiyor. Kişi aynı gün günlük hayatına dönüyor, işbaşı yapmasına olanak sağlıyor. Uygulama yapılan cihaz dünya da bilinen son teknoloji ürünüdür. Hemoroidten kurtardığmız bölgede asla tekrarla olmaz.
 "Lazer Proktoloji Uygulamaları" Merkezize kazandırdığımız dünyanın en küçük ve en güçlü lazer cihazımız sistem standlara uygun, performans ve değer sahibidir. Üstün işçiliği, dizaynı patentli soğutma teknolojisi ve berzerlerinden daha küçük ebatıyla, tedavi de istenilen başarıyı elde edebilmesiyle, sıfır hata büyük başarısı sayesinde farkını en iyi şekilde ortaya koymaktadır. ” dedi.

 

 

 

 

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 29.12.2023 09:59Yayınlanma Tarihi: 25.01.2018 00:00
1 Yorum

08 Haziran 2023 tarihinde
Ugur Aktürk

MerhabarnLazer tedavisi ile hemoroid şikayetimden kurtarmak benim için kaça mal olur? Sigortam yok...rnBana bilgi verirseniz sevinirimrnrnSaygılara ugur aktürk

Büyük Anadolu Hastaneleri
08 Haziran 2023 tarihinde

Merhaba. Büyük Anadolu Sağlık Grubu Çağrı Merkezi - 444 3 703 telefonundan iletişim kurabilir ya da ekranda bulunan bilgi talep formunu doldurarak Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından uygulanan kalça protezi ameliyatı ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yorum Ekle


KATEGORİLER
Bilgi Talep Formu

Bilgi almak için formu doldurun!