444 3 703

KOCAELİ GAZETECİLER CEMİYETİNİN SAĞLIKTA TERCİHİ HOSPİTALPARK OLDU!

Hospitalpark Darıca Hastanemiz ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ile sağlık protokolü imzaladı.Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve yakınları hastanenin hizmet verdiği sağlık birimlerinden indirimli faydalanabilecekler.

Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Başkanvekili Levent Altun Yönetim Kurulu üyeleri Yunus Kahraman ve İsa Turhan’ın hazır bulunduğu protokol imza töreninde  Hospital Park Hastanesi adına Nilgün Yönten yer aldı. Yapılan  anlaşma ile Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve aileleri  7 gün 24 saat sağlık hizmetinden faydalanabilecekler.


KAPIMIZ ONLARA HER ZAMAN AÇIK


Darıca Hospital Park Başhekimi Nilgün Yönten protokol imzalanmasının ardından yaptığı açıklamada, “  Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimizin üyelerine yapılan anlaşmanın hayırlı olmasını diliyoruz. Uzun yıllardır kentimizde sürdürdüğümüz bu hizmeti bundan sonra basın çalışanlarımıza protokol anlaşma çerçevesinde de vermeye devam edeceğiz. Zaten onlara her zaman kapımız açıktı. Yapmamız gerek ne varsa yardımcı olmaya çalışıyorduk. Bundan sonra protokol anlaşması çerçevesinde resmileştirmiş olduk.” dedi.


KARTALARINI GÖSTERMELERİ YETERLİ


Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Çetin Gürol yaptığı konuşmada, “ Üyelerimize yönelik indirim anlaşmalarımızı göreve seçildiğimiz günden beri sürdürüyoruz. Bu manada kentimizdeki anlaşma yaptığımız sağlık kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün Darıca Hospital Park Hastanesi ile anlaşma imzalamaktan dolayı mutluyuz. Üyelerimiz sadece cemiyet kartlarını göstermeleri durumunda bu hizmet faydalanabilecekler” diye kaydetti.

Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 17.04.2018 00:00Yayınlanma Tarihi: 17.04.2018 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER