444 3 703

BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİ'NDEN COŞKULU 23 NİSAN KUTLAMASI

Samsun Büyük Anadolu Meydan ve Çiftlik Hastanesi’ndeki çocuk hastalar ve hastane personelin çocukları için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama programı düzenlendi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Lovelet AVM’de ve Büyük Anadolu Meydan ve Çiftlik Hastaneleri’nde bir program düzenleyerek çocukların coşkusuna ortak oldu.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Lovelet AVM’de ve Büyük Anadolu Meydan ve Çiftlik Hastaneleri bir program düzenleyerek bu anlamlı günde çocukların yanında oldu.

Hastanenin kurumsal ilişkiler ekibi alışveriş merkezinde ve hastane içerisinde stant kurarak çocukların ve ailelerinin unutulmaz bir gün yaşamalarına vesile oldu.

Etkinlikte, çocuklar, palyaçolar tarafından yüzleri boyanıp gönüllerince eğlendi.

Düzenlenen etkinlik hakkında konuşan Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, “Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 98. yıl dönümünü milletçe büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamaktayız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bütün dünya çocuklarına armağan ettiği bu anlamlı günde geleceğimiz olan çocuklarımızın bayramını kutlamak için hastane olarak bizde güzel bir etkinliğe imza attık.

Gönüllerince eğlenen çocuklarımızın böyle mutlu, moral ve motivasyonlarının yüksek  olmasını sağlamak bizim için her zaman önemli. Bu düşünceler içinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı, mutlu bir gelecek diliyorum.” dedi.​


Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 23.04.2018 00:00Yayınlanma Tarihi: 23.04.2018 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER