444 3 703

Örümcek Adam'ın Dublörü Büyük Anadolu Hastaneleri'nde!

Dünya sinemalarında gişe rekorları kıran "Örümcek Adam-Spider Man" dublörü Meksikalı Mr. Adrian Medruna Ramirez Büyük Anadolu Hastaneleri'nin misafiri olarak Samsun'a geldi.

Dünya Çapında En Yüksek Hasılat Yapan 50 Film arasında yer alan sinemalarında gişe rekorları kıran "Örümcek Adam-Spider Man"a hayat veren sanatçının dublörlüğünü yapan Meksikalı Mr. Adrian Medruna Ramirez, Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin sponsor olduğu ‘’Sağlıklı Nesliler, Mutlu Gelecek" adlı projeye destek vermek amacıyla Baruthane Ortaokulu Summer İngilizce Kampı'na katıldı. 10 gün boyunca Samsun’da öğrencilere refakat edecek olan Meksikalı dublör Mr. Adrian Medruna Ramirez ayrıca Büyük Anadolu Hastanesi’ne gelerek çocuk servisini ziyaret etti. Burada çocuklarla yakından ilgilenen Ramirez'in ziyareti çocuklara büyük moral kaynağı oldu.

ÇOCUKLARA BÜYÜK MORAL

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Samsun Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü Arge’den Sorumlu Şube Müdürü Celalettin Kapkaç, ‘’Sağlıklı Nesliler, Mutlu Gelecek adlı proje kapsamında yurtdışından 7 ülkeden katılımcılar çağrıldı. Tabiki bu proje kapsamında sosyal sorumluluk adı altında Meksika’dan çağırdığımız örümcek adam dublörüde aramızda. Birçok ülkede kendisi hasta çocukları motive etmek amacıyla görev yapmakta. Samsun’da Baruthane ortaokulu öğrencileri, yurtdışından gelen öğrencilerle birlikte dil kampı yapmaktayız. Bu kampta örümcek adam dublörümüzde gönüllü olarak çalışmakta. Tabi bu kamp sponsoru olarak da Büyük Anadolu Hastaneleri’ni de ziyaret ettik. Hastalarımıza motivasyon vermeyi amaçladık. Umarım güzel olur." dedi.


Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen ise; "Hastanemiz tarafından Sosyal sorumluluk bilinciyle bir çok projeye destek veriyoruz. Bu anlamda eğitim alanında çocuklarımıza yönelik ‘’Sağlıklı Nesliler, Mutlu Gelecek" adlı proje kapsamında Baruthane Ortaokulu Summer İngilizce Kampı'na destek olduk. Eğitimli çocuk, eğitimli toplum anlayışı ile gelecekimizin teminatı çocuklarımızın daha iyi ortamlarda hayata hazırlanabilmeleri için gerekli desteği göstermeye devam edeceğiz.

Bu kapsamda ilimize gelen Dünya sinemalarında gişe rekorları kıran "Örümcek Adam-Spider Man" dublörü Meksikalı Mr. Adrian Medruna Ramirez'i hastanemizde misafir ettik. Hastanemizin Çocuk servisinde kalan çocuklarımızı ziyaret ederek onlara moral verdi. Çocukların en sevdiği sinema karakterini bir anda karşılarında görmeleri onları çok mutlu etti. Onların bu mutluluğu bizim sevinç kaynağımızdır. Herşey onlar için" diyerek sözlerine son verdi.


Web ve Tıbbi Yayın KuruluGüncellenme Tarihi: 14.07.2018 00:00Yayınlanma Tarihi: 14.07.2018 00:00
Yorum Ekle


KATEGORİLER