444 3 703

Web ve Tıbbi Yayın Kurulu

Büyük Anadolu Sağlık Grubu Web ve Tıbbi Yayın Kurulu olarak tüm sağlık kütüphanesi yazılarımızı uzman hekimlerimizin katkıları ve onaylarıyla yayınlamaktayız. Alanında uzman hekimlerimizin onayını alarak yalnızca kamu yararına bilgilendirme amaçlı yayınladığımız içeriklerle en doğru sağlık bilgilerini sunmayı hedeflemekteyiz. 

Web ve Tıbbi Yayın Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı 
Op.Dr. Yakup YÖNTEN

 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Dr. Nilgün YÖNTEN

 

Başhekim
Dr. Ahmet Muhlis KORUR

 

Başhekim
Op. Dr. Alparslan TUHTA

 

Büyük Anadolu Sağlık Grubu Uzman Hekim Kadrosu: Genel Cerrahi, Dermatoloji (Cildiye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikiyatri, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı (Çocuk Psikiyatrisi)

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı 
Şeyma Nur ADANUR

 

Dijital İçerik ve SEO Uzmanı
Derya KILINÇ
İletişim:  derya.kilinc@buyukanadolu.com.tr

 

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu web sitesinde yer alan içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tüm yazılarımız uzman doktorlarımızın görüşleri ve güvenilir kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur. Ancak tıp alanında uzmanlaşmış bir doktorun gerçek teşhis ve tavsiyelerinin yerine geçmez. Dolayısıyla site üzerinde bulunan bilgilere dayanarak hastalığınızı teşhis ve tedavi etmekten kaçınmalısınız.

 

Hastalıklar ve rahatsızlıklar bireye özgüdür ve sitedeki bilgiler genellikle genel nitelik taşımaktadır. Yaşadığınız hastalığın doğru tanısı ve tedavisi bu bilgiler arasında bulunmayabilir. Sayfada yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. 

 

Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması yasaktır. İnternet sitemizde yer alan bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilir.