444 3 703

Mobil Uygulama

 

Büyük Anadolu Hastaneleri Mobil Uygulamamızı Neden İndirmelisiniz?

Büyük Anadolu Hastaneleri mobil uygulamamız, sağlığınızla ilgili tüm detayları parmaklarınızın ucunda bulabileceğiniz bir platformdur. Mobil uygulama sayesinde, tahlil sonuçlarından teşhis ve tedavi raporlarına kadar her şeyi tek bir yerden yönetebilirsiniz. Doktorlarımızla randevularınızı kolayca planlayabilir ve değiştirebilirsiniz.

 

Uygulamamızı özel kılan en önemli özelliklerden biri de sağlık geçmişinizi detaylı bir şekilde kaydetmesidir. Geçmişte aldığınız tedaviler, yaptırdığınız tahliller veya geçirdiğiniz operasyonlar uygulamada kaydedilir. Bu sayede daha önce yaşadığınız sağlık sorunlarına dair ayrıntılı bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz. Ek olarak Check-Up paketlerinin içeriklerini inceleyebilirsiniz.

 

Büyük Anadolu Hastaneleri Mobil Uygulaması ile Neler Yapabilirsiniz?

Randevu Alma Kolaylığı

Büyük Anadolu Hastaneleri mobil uygulama üzerinden muayene randevularınızı kolaylıkla alabilir ve mevcut randevularınızı görüntüleyebilirsiniz. Mobil uygulama ile randevu alma işlevi tüm doktor randevularınızı tek bir platform üzerinden yönetme olanağı sunar. Birkaç basit adımda istediğiniz uzman doktordan randevu alabilirsiniz.

 

Laboratuvar Sonuçlarına ve Reçetelere Erişim

Laboratuvar sonuçlarınıza kolaylıkça erişebilir, tıbbi sonuçlarınıza ulaşabilir, laboratuvar, radyoloji raporlarınızı PDF dosyası olarak görüntüleyebilirsiniz. Hem yeni hem de eski reçetelerinizi görüntüleyebilirsiniz. 18 yaşından küçük çocuğunuz için de kullanıcı oluşturabilir ve çocuğunuzun sağlığıyla ilgili tüm süreci takip edebilirsiniz.

 

Nöbetçi Eczane Sorgulama Kolaylığı

Nerede olursanız olun bulunduğunuz konuma göre en yakın nöbetçi eczaneyi sorgulayabilirsiniz. Uygulamada yer alan harita özelliği sayesinde, size en yakın nöbetçi eczanenin konumunu kolaylıkla bulabilir ve gideceğiniz yolu tarif alabilirsiniz.

 

Check-Up Tarama Paketlerini İnceleme

Check-Up paketlerinin içeriklerini inceleyebilirsiniz. Check-Up tarama paketlerimiz geniş bir yelpazeye sahiptir. Kalp sağlığından diyabet yönetimine, kadın ve erkek sağlığına kadar pek çok konuda hizmet veriyoruz. Bu çeşitlilik sayesinde kendinize en uygun check-up paketini bulabilirsiniz.

 

Büyük Anadolu Hastaneleri Adres ve Konum Bilgileri

Büyük Anadolu Hastaneleri’ni haritada görebilir, telefon edebilir, yol tarifini öğrenebilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü ve pratik kullanım özellikleriyle Büyük Anadolu Hastanelerinin tüm adres ve konum bilgilerini dilediğiniz hastane özelinde görebilirsiniz. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuzda veya acil durumlarda, hastane arayışınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

Anlaşmalı Kurumlara Erişim

Hastanelerimizi ziyaret etmeden önce anlaşmalı olduğumuz kurumları hem sigorta şirketleri, bankalar, şirketler ve resmî kurumlar, yurt dışı sigortalar, anlaşmalı özel şirketler şeklinde detaylı olarak görebilir hem de özel arama ile sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

 

Güncel Sağlık Bilgileri Sunan Sağlık Kütüphanesi

Sağlık Kütüphanemizde en güncel sağlık bilgileri ile sizleri buluşturuyoruz. Sağlık Kütüphanemizde pek çok konuda güncel ve doğrulanmış bilgiler sunuyoruz. Bunun yanında hastalıkların belirtileri, tedavi yöntemleri ve önleyici stratejiler hakkında da doktorlarımız tarafından onaylanmış yazılarımız da bulunuyor.

 

Büyük Anadolu Hastaneleri mobil uygulamamız hem Android hem de iOS telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanmıştır ve tamamen ücretsizdir. Büyük Anadolu Hastaneleri mobil uygulamamızı indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilir, sağlıkla ilgili tüm süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz!

Mobil uygulamamızı indirin, bize her an dilediğiniz yerden ulaşın.