444 3 703

Hakkımızda

Büyük Anadolu Sağlık Grubu olarak, sağlık hizmeti sektörü içerisinde tecrübenin, mutluluğunu ve de gururunu yaşamaktayız. 1997 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda Samsun’da açılan ilk hizmet binamız, özel sağlık hizmetleri açısından Samsun’un ilk özel hastanesi olma özeliğini taşımaktadır.

 

Hastanelerimizde misafirlerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak, hastanemize başvuranların tüm sağlık sorununu en kısa sürede ve güvenilir biçimde çözümlemek, ilgili tüm yasal şartları karşılamak, bölgemizin en saygın ve güvenilir hastanesi olmak, Büyük Anadolu Hastaneleri personeli olmaktan onur duyan, güler yüzlü, konusunda yetenekli ekibimizle sağlık hizmetleri vermek, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek, çalışanlara değer vererek katılımcı bir yönetim sağlamak, kaynakları en verimli ve etkin bir şekilde kullanmak, çevre etki değerlendirmesi yaparak çevreye saygılı olmak ve sürekli iyileştirmeler yapmak vazgeçilmez hedeflerimizdir.

 

Ülkemizde gelişen sağlık hizmetleri ve dünya çapında artan teknolojik ilerlemeleri yakından takip ederek bölgemizde ve de ülkemizde öncü kullanımları sağlamak için atılımlarımızı gerçekleştirmeye devam ediyor, 7/24 tüm danışanlarımızın sağlık hizmetlerini eksiksiz sağlayabilmek için çalışıyoruz.

 

Büyük Anadolu Hastanesi - Samsun

1996 yılında hizmete başladığımız ve 2018 yılında yeni hizmet binasına geçen Samsun Büyük Anadolu Merkez Hastanemiz, Samsun’un merkez konumunda Çarşamba Havaalanına 15 dakika mesafesi ile üst düzey konfor ve ileri teknolojik donanımı içinde barındıran bir hizmete sahiptir.

Branşlarımız

Beyin ve sinir cerrahisi, genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, göz sağlığı ve hastalıkları, nöroloji, kulak burun boğaz, kardiyoloji, üroloji, kadın hastalıkları ve doğum, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi, çocuk ve ergen psikiyatrisi, yetişkin psikiyatri ve psikolog, fizik tedavi ve rehabilitasyon, dermatoloji ve kozmetik branşlarımızla yurtiçi ve yurtdışı misafirlerimize yönelik poliklinik hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Poliklinik ve yatış hizmeti alan tüm misafirlerimiz için hiçbir ayrım gözetmeksizin engelli dostu hastane olma yönünde çalışmalarımızı sürdürerek hastane girişi, lobi, bekleme alanları, asansörler, poliklinikler ve hasta yatış odalarımıza kadar özenle tasarlanmıştır.

 

Büyük Anadolu Hastanesi - Meydan

2008 yılında Samsun halkından aldığı güç ve güvenle açılışı gerçekleştirilen Samsun Büyük Anadolu Meydan Hastanemiz, şehir içi kolay ulaşımı ile son teknolojik cihazlarla donanımlı, 5 yıldızlı otel kalitesinde hizmet sağlamaktadır.

Branşlarımız

Hastanemizde beyin ve sinir cerrahisi, genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, göz sağlığı ve hastalıkları, nöroloji, kulak burun boğaz, kardiyoloji, üroloji, kadın hastalıkları ve doğum, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji ve kozmetik, beslenme ve diyet polikliniklerimizle konusunda tecrübeli ve uzman kadromuzla hastalarımıza hizmet sağlanmaktadır. hastanelerimizde hizmet farkı gözetmeksizin otelcilik hizmetlerimizden, ulaşım hizmetine, teknolojik donanımdan, nitelikli cerrahi işlemlerimize kadar en iyi şekilde hizmet verilmesi için çalışılmaktadır.

 

Büyük Anadolu Hastanesi - Darıca

1997 yılında hizmete açılan hastanemiz Büyük Anadolu Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermeye devam etmektedir. İlk kuruluş çizgisini hiç kaybetmemiş, sağlık ve turizm merkezi olarak gelişimini devam ettirmekte olan Darıca'nın tek özel hastanesi olması yanında Darıca, Çayırova, Şekerpınar büyük bir nüfusa da hitap ederek hizmet vermektedir. Tam teşekküllü laboratuvar hizmeti ile tüm biyokimya ve hormon tahlillerine bakılabilmektedir. 

Branşlarımız

Hastanemizde beyin ve sinir cerrahisi, genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, göz sağlığı ve hastalıkları, nöroloji, kulak burun boğaz, kardiyoloji, üroloji, kadın hastalıkları ve doğum, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji ve kozmetik, beslenme ve diyet polikliniklerimizle yüksek hasta talebini karşılamaya yönelik hizmet vermeye devam etmektedir.