444 3 703

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

 

"Büyük Anadolu Hastaneleri olarak sizlerin desteği büyüyüp ülkemizin sağlık sektöründeki gelişimine dünya çapındaki gelişmeleri de takip ederek, sürekli yenilenen teknolojik donanımla daha iyi hizmet anlayışımızla katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

 

Samsunda iki, Kocaeli Darıca’da iki hizmet binamızla toplamda 45 bin m2 kapalı alanıyla, yurtiçi ve yurtdışı kolay ulaşımı sayesinde 35 farklı ülkeden hasta portföyümüzle, konusunda tecrübeli ve akademik doktor kadromuz ve 700’ü aşkın çalışma arkadaşımızla, sağlık sektöründe bir marka olmak için azami gayret ile çalışıyoruz.

 

1997 yılında başladığımız bu yolda vizyon ve misyonumuzdan hiçbir şey kaybetmeden aynı çizgide kalabilmenin mutluluğunu paylaşırken, vermiş olduğumuz hizmeti daha geniş kitlelere yayabilmek için yeni hizmet binalarımızdaki yapılanmaları hız kesmeden devam ettiriyoruz.

 

Sağlıkta güven sloganımızla siz değerli hasta ve hasta yakınlarımıza kurumsal hizmetin yanında aile sıcaklığı ile hem sağlık hem de güvenin adresi olmaya devam edeceğiz."

 

Op.Dr.Yakup Yönten

Yönetim Kurulu Başkanı