444 3 703

Hafta Hafta Gebelik

Heyecan dolu hamilelik yolculuğunuzda size rehberlik edecek benzersiz bir deneyime hazır mısınız? Sizi bekleyen bu büyülü serüvene katılın ve hafta hafta gebelik sayfamızda bebeğinizin gelişimini keyifle takip edin!

 • 1. Hafta

  1 Haftalık Gebelik

  Tebrikler! Mucizelere tanık olacağınız hamilelik dönemi sizi bekliyor. Henüz çok erken olsa da şimdiden hamile gibi hissetmeye başladığınıza eminiz. Her hafta yeni bir şey keşfedeceğiniz süreci takip etmek için hemen okumaya başlayabilirsiniz.

  Devamını oku
 • 2. Hafta

  2 Haftalık Gebelik

  2. haftalık gebelik belirtileri nelerdir? Bu süreçte annede ne gibi değişimler yaşanır? 2 haftalık gebelik ultrasonda belli olur mu? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 3. Hafta

  3 Haftalık Gebelik

  3 haftalık bebek gelişimi nasıldır? 3 haftalık gebelik idrar testinde belli olur mu? 3 haftalık gebelik ultrasonda belli olur mu? 3 haftalık hamilelikte görülen semptomlar nelerdir? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 4. Hafta

  4 Haftalık Gebelik

  4 haftalık gebelikte bebek ve annedeki değişiklikler nelerdir? Hamileliğin 4. haftasından beslenme nasıl olmalıdır? 4 hafta gebelik tetkikleri nelerdir? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 5. Hafta

  5 Haftalık Gebelik

  5 haftalık bebek gelişimi nasıldır? Bebeğin kalp atışı ne zaman belli olur? 5 haftalık hamilelik testte çıkar mı? Annede ne gibi değişimler yaşanır? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 6. Hafta

  6 Haftalık Gebelik

  6 haftalık gebelik kaç aylık olur? 6 haftalık gebelikte dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 6 haftalık gebelikte kesenin boş olması neyi ifade eder? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 7. Hafta

  7 Haftalık Gebelik

  7 haftalık gebelik ultrason görüntüsü nasıldır? 7 haftalık gebelikte bebek neye benzer? 7 haftalık bebeğin cinsiyeti belli olur mu? Bebek gelişimi nasıldır? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 8. Hafta

  8 Haftalık Gebelik

  Hamileliğin 8. haftasında bebek ne kadardır? 8 haftalık gebelikte nelere dikkat edilmeli? 8 haftalık gebelikte kanama neden olur? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 9. Hafta

  9 Haftalık Gebelik

  9 haftalık gebelik belirtileri nelerdir? 9 haftalık bebek hareketleri nasıldır? Anne adayları 9. hafta gebelikte ne yemeli? 9 hafta gebelikte mide bulantısı yaşanır mı? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 10. Hafta

  10 Haftalık Gebelik

  10 haftalık hamilelikte annedeki değişiklikler nelerdir?  10 haftalık gebelikte nelere dikkat edilmelidir? 10 haftalık gebelik muayenesi nasıl olur? Hangi testler yapılır? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 11. Hafta

  11 Haftalık Gebelik

  11 haftalık gebelikte annedeki değişiklikler nelerdir? 11 haftalık bebek gelişimi nasıldır? 11 haftalık gebelikte anne karnı ne kadar büyür? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 12. Hafta

  12 Haftalık Gebelik

  12 Haftalık Gebelik Belirtileri Nelerdir? 12 Haftalık Gebelik Bebek Gelişimi Nasıldır? 12 Haftalık Gebe Anneler Nasıl Beslenmelidir? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 13. Hafta

  13 Haftalık Gebelik

  13 Haftalık Hamilelik Belirtileri Nelerdir? 13. Hafta Gebelik Beslenme Nasıl Olmalıdır? 13 Hafta Hamilelikte Nelere Dikkat Edilmelidir? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 14. Hafta

  14 Haftalık Gebelik

  14 haftalık gebelikte annedeki değişiklikler nelerdir? 14 haftalık gebelikte beslenme nasıl olmalıdır? 14 haftalık bebek ultrason görüntüsü nasıldır? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku
 • 15. Hafta

  15 Haftalık Gebelik

  15 Haftalık Gebelik Annedeki Değişiklikler Nelerdir? 15. Hafta Gebelik Riskleri Nelerdir? 15 Haftalık Gebelikte Beslenme Nasıl Olmalı? 15 Haftalık Gebelikte Kaç Kilo Alınmalı? sorularının ve daha fazlasının yanıtını sizin için derledik. Hemen okumaya başlayın!

  Devamını oku

İlgili Makaleler

Hamilelikte Demir Takviyesi Alınmalı mı?

  Hamilelik dönemi anne adayının ve bebeğin sağlığı açısından son derece önemli bir s&uum...

Hamilelikte Sabah Bulantısı Nasıl Geçer?

  Hamilelik büyülü ve heyecan verici bir süreç. Ancak bu süreç bazen beklenm...

Erken Gebelik Belirtileri Nelerdir?

  Gebeliğin başladığına dair ilk belirtileri fark etmek bazen oldukça zor olabilir. Erken gebelik belir...

Hamilelikte Anemi Nedir? Anemi Hamileliğe Engel mi?

  Her kadın ve bünyesi birbirinden farklı olduğu için, hamilelik süreçleri de dolayısı...